Feikl Stanislav (Dolní Sytová 1883 - 1933 Praha)
Motiv ze staré Prahy, signováno vlevo dole Feikl St., olej/karton, 49 x 64 cm, silně poškozeno, rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |